Witamy serdecznie!

Już ponad dwadzieścia lat staramy się ułatwiać Państwu pracę i usprawniać funkcjonowanie bibliotek oferując bardzo zróżnicowane wyposażenie bibliotek. Dzięki szerokiemu spektrum naszej oferty nie muszą Państwo składać zamówień na artykuły biblioteczne w wielu miejscach - wszystko znajdziecie u nas: wózki biblioteczne, rozdzielacze do księgozbioru, zastawki - podpórki do książek czy też folię do okładania książek. a przede wszystkim pomoc i poradę.

Naszą wiarygodność potwierdzają tysiące zrealizowanych zamówień i zadowolonych odbiorców. Akcesoria biblioteczne, które wysyłamy na teren całego kraju docierają zawsze bez kłopotów i na czas. Bez problemów znajdziecie u nas Państwo wszystko, co potrzebne jest do sprawnego funkcjonowania waszej placówki. Projektujemy, produkujemy, opracowujemy i sprzedajemy nietypowe artykuły dla bibliotek.

Zapraszamy i prosimy o kontakt - zawsze jesteśmy do dyspozycji pod telefonem i adresem mailowym. Chętnie doradzamy i zawsze pomożemy.

Dane firmy:

GROPIUS Marcin Tulczyński

Zaświadczenie o działalności gospodarczej dla m. st. Warszawy nr 393738 Zarząd Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy.

ul. Słupecka 7 m 10

NIP: 526-134-69-58