Stopa słonia - podest biblioteczny

Oglądając przygotowaną przez nas humorystyczną historyjkę możecie Państwo zapoznać się ze wszystkimi zaletami naszego produktu - stopy słonia. Nasz podest umożliwia bezpieczny dostęp do wyższych półek na regałach bibliotecznych. Jego stabilna, mocna konstrukcja ze stopu polimerów oraz antypoślizgowa guma zapewniają bezpieczeństwo podczas wchodzenia na najwyższe stopnie podestu. Naszą nogę słonia, dzięki wbudowanym kółkom, które chowają się pod ciężarem człowieka, można również z łatwością przestawiać i korzystać z niej w różnych miejscach w bibliotece, dzięki temu unikamy dźwigania ciężkich drabinek i taboretów. Nasz podest biblioteczny łączy ze sobą łatwość w przesuwaniu, którą zapewniają kółka oraz lekka konstrukcja, dzięki której nawet dziecko czy osoba starsza poradzi sobie z przestawieniem stopy słonia we właściwe miejsce, z bezpieczeństwem i stabilnością, tak ważną przy sięganiu na wyższe półki. Te wszystkie cechy sprawiają, że nasz podest sprawdzi się w każdej bibliotece!